Android, iOS, Mac ve Windows İçin mSpy

Birisinin cep telefonu aktivitelerini takip etmeniz mi gerekiyor? Ya da çocuklarınız kiminle konuştuklarını veya nasıl zaman harcadıklarını bilmeniz gereken bir yaşa mı geldiler? Güvenemediğiniz bir çalışanınız mı var? Ya da eşinizin sadakatini mi ölçmek istiyorsunuz?

Keşke onların kimlerle sohbet ettiklerini veya hangi web sitelerini görüntülediklerini öğrenmek için cep telefonlarını izlemenin bir yolu olsaydı…

Ama artık var!

Son yılların en popüler casus takip uygulaması mSpy ile basit bir yazılım üzerinden hedeflediğiniz kişilerin cep telefonlarına gelen ve cep telefonlarından giden tüm aktiviteleri izlemeniz mümkün. Yani hedef cihazın kimleri aradığını, hangi siteleri ziyaret ettiğini, kimlere kısa mesaj gönderdiğini ya da kimlerle hangi sohbetleri ettiğini ve çok daha fazlasını mSpy ile görebilirsiniz.

Casus Yazılımlarda Bir Devrim: mSpy

Casusluk ve cep telefonu takip uygulamaları söz konusu olduğu zaman aralarında seçim yapabileceğiniz çok sayıda uygulamanın varlığından söz edebiliriz fakat yalnızca birkaçı gerçekten işe yarayan özelliklere, uygun fiyatlara ve kaliteli müşteri destek hizmetlerine sahip ve casus yazılım mSpy da onlardan birisi.

 

Zira mSpy, casus telefon uygulamaları pazarındaki en iyi isimler arasında üst sırada yer alıyor ve bu unvanını kolay kurulumu, pratik kullanımı ve hedef cihazdaki her türlü aktiviteye erişimi sayesinde kazanıyor.

Ayrıca tüm bunlar, casus yazılım mSpy’ın 7 gün 24 saat aktif olan e-posta sistemi ve canlı destek üzerinden hizmet veren müşteri hizmetleri ile de destekleniyor. Müşteri hizmetlerinin en güzel özelliklerinden birisi ise mSpy’ı kurmada zorluk yaşıyorsanız ek bir ücret karşılığında bunun sizin adınıza yapabiliyor olması. Bu sayede casus yazılımı nasıl kuracağınızı düşünmeden hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

O halde gelin mSpy’ın tam olarak ne olduğuna ve hangi önemli özellikleri size sunduğuna daha yakından bakmaya devam edelim.

mSpy Nedir?

mSpy, hedef cep telefonunu, tableti, Mac’i ya da bilgisayarı izlemek için tasarlanmış mükemmel bir casus takip yazılımıdır. Hedef cihaza bir kez kurulduktan sonra cihazın arama kayıtlarını, SMS metinlerini, internet tarama geçmişini, GPS konumunu, e-maillerini, resim ve video gibi medya içeriklerini ve çeşitli popüler sosyal medya uygulamalarındaki etkinliklerini mSpy ile görüntüleyebilirsiniz.

Pek çok casus cep telefonu takibi uygulaması karşılaştırmasında ilk sırada yer alan mSpy’ın bu başarısını hem kolay kullanımına hem düşük maliyetine hem de gelişmiş özelliklerine bağlayabiliriz.

mSpy size web tabanlı kullanıcı kontrol paneli üzerinden hedef cihazın tüm aktivitelerini cihaz sahibinin bilgisi olmadan gizli bir şekilde ve güvenle izleme imkanı sunuyor. Kontrol panelini hem bilgisayardan hem de cep telefonlarından görüntüleme olanağı ise size büyük avantaj sağlıyor.

Casus yazılım mSpy’ın birbirinden farklı kullanım alanları var. Buna göre bazı kişilerin mSpy’ı çocuklarını izlemek için kullandıklarını dile getirebiliriz. Zira günümüzde çocuklar akıllı telefonları birçok nedenle kullanıyor ve ne yazık ki doğru şekilde kullandıklarından hiçbir zaman tam olarak emin olamıyorsunuz.

Çocuklarınızın Aktivitelerini Takip Etme

mSpy size çocuğunuzun hangi web sitelerine girdiğini, kimlerle konuştuğunu, ne zaman kimlerle mesajlaştığını ve farklı sosyal medya uygulamaları aracılığıyla kimlerle bağlantı kurduğunu söylüyor. Tüm bunların yanı sıra casus uygulama size çocuğunuzun o an nerede olduğunu hatasız şekilde öğrenme imkanını da veriyor.

Ancak elbette ki mSpy’ın kullanım alanları yalnızca çocuklarınızla sınırlı değil. Zira günümüzde pek çok işveren çalışanlarının takibi için de mSpy’ın gücünden yararlanıyor.

Çalışanlarınızın Aktivitelerini Takip Etme

İş hayatında zamanın para demek olduğunu hepimiz biliyoruz. Bu nedenle zamanı etkili şekilde kullanmanın en önemli unsur olduğu iş dünyasında çalışanlarınızın verimliliği konusunda yeterince güven hissetmiyorsanız mSpy’ın sizin için en iyi alternatif olacağını söyleyebiliriz. mSpy uygulaması ile çalışanlarınızın davranışlarını ve özellikle mesai saatleri içerisinde nelerle uğraştıklarını gizli bir şekilde takip edebilirsiniz.

mSpy sayesinde çalışanlarınızın iş yerlerine zamanında varıp varmadıklarından ya da mesai saatlerine sadık olup olmadıklarından emin olabilirsiniz. Gün içerisinde cep telefonlarında ne kadar zaman harcadıklarını ve kimlerle neler konuştuklarını da yine mSpy ile öğrenebilirsiniz. mSpy ile ayrıca çalışanlarınızın işletmenizin itibarına zarar verebilecek bir şey yapmadıklarından emin olmak için mesai saatlerinde ziyaret ettikleri web sitelerini de mSpy kontrol panelinizden izleyebilirsiniz.

Görüldüğü üzere işverenler için oldukça değerli olan personel takibinden sonra mSpy’ın yine çok yaygın bir kullanım alanı olan eş takibinden de bahsedebiliriz.

Eşinizin Aktivitelerini Takip Etme

Eminiz ki hiç kimse eşinin nerede olduğunu ya da kimlerle mesajlaştığını takip etmek zorunda kalmak istemiyordur ancak bazı zamanlarda elinizde pek de fazla seçenek kalmayabilir.

Bu gibi durumlarda casus yazılım mSpy’ı kullanarak eşinizin cep telefonundan ya da bilgisayarından gerçekleştirdiği tüm aktiviteleri 7 gün 24 saat kullanıcı kontrol panelinizden takip edebilirsiniz. Böylelikle eşinizin kimleri aradığını, gün içerisinde kimlerle muhatap olduğunu ve sosyal medya uygulamalarında neler yaptığını anlık olarak öğrenebilirsiniz.

mSpy Nasıl Çalışır?

mSpy seçtiğiniz hedef cihaza kurulabilen casus bir yazılımdır. mSpy’ı yükledikten sonra uygulamanın simgesini gizleyip gizlememeyi seçme şansınız da bulunuyor. Bu sayede cihaz sahibinin mSpy’ın varlığından haberdar olmasını engelleyebilirsiniz.

Casus uygulama mSpy’ı hedef cihaza bir kez kurduktan sonra ise mSpy’ın cihazdaki hemen hemen her şeye erişim sağlayabileceğini söyleyebiliriz. Eriştiği verileri toplayan ve çevrimiçi kontrol paneli üzerinden size sunan mSpy sayesinde kısa mesajları, sesli arama kayıtlarını, iletişim bilgilerini ve çok daha fazlasını tek bir yerden görüntüleme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

mSpy hedef cihazdaki verileri toplama ve kontrol panelinize gönderme aşamasında hedef cihazın internet bağlantısını (Wi-Fi, 3G, 4G) kullanıyor. Bu durum aynı zamanda izlemek istediğiniz hedef cihazda aktif bir internet bağlantısının olması gerektiği anlamına da geliyor. Zira mSpy, belirli bir konuma bağlı değil ve internet bağlantısının olduğu her an dünyanın her yerinde sorunsuz şekilde çalışıyor.

mSpy’ın Özellikleri

Oldukça kapsamlı özellikleri ile beğeninizi kazanacağına kesin gözüyle baktığımız mSpy’ın neler yapabileceğini tam olarak öğrenmek istiyorsanız casus uygulamanın her bir özelliğine birlikte hızlıca göz gezdirebiliriz.

 • Cihaz Bilgisi Görüntüleme

mSpy’ı kullanmanız durumunda kontrol panelinizde hedef cihaz ile ilgili birçok bilgiye erişim sağlayabilirsiniz. Söz konusu bilgileri merak ediyorsanız aşağıdaki verilere bir göz atabilirsiniz:

 • Kalan pil ömrü
 • İşletim sistemi detayları
 • Mevcut hafıza alanı
 • Hücresel servis sağlayıcısı
 • Telefon modeli
 • Telefonun kontrol panelinizle en son senkronize edildiği an

mSpy kontrol panelinde ayrıca uzaktan kontrol edebileceğiniz bazı önemli işlevler de yer alıyor. Bunların da aşağıdaki gibi olduğunu söyleyebiliriz:

 1. Telefonun çalınması ya da kaybolması durumunda panelden silinmesi
 2. Hedef cihazdaki uygulamanın devre dışı bırakılması
 3. ‘’777’’ kısa mesajını göndererek hedef cihazda mSpy’ın yeniden başlatılması
 4. Hedef cihazdan mSpy’ın tamamen kaldırılması
 5. Kontrol panelindeki tüm kayıtların silinmesi
 6. Kontrol panelindeki kayıtların depolanması
 7. Hedef cihazın uzaktan yeniden başlatılması
 8. Hedef cihazın uzaktan kilitlenmesi
 • Web Site Takibi ve Site Engelleme

mSpy’ın en popüler özelliklerinden birisi web site takibi ve site engellemedir. Zira bu özellik, hedef cihazın hangi siteleri ziyaret ettiğini, yer imlerine eklediği sayfaları ve çok daha fazlasını görmenizi sağlıyor. Hatta mSpy web site takibi ile belirli anahtar kelimelerin tarayıcıya yazıldığı anda casus yazılımın sizi uyarmasını da sağlayabilirsiniz. Yazılımın site engelleme özelliği sayesinde ise hedef cihazın ziyaret etmesini istemediğiniz siteleri kontrol paneliniz üzerinden engelleyebilirsiniz.

 • Çağrı Görüntüleme

mSpy kontrol paneliniz üzerinden hedef cihaza gelen ve cihazdan giden bütün aramaları görebilirsiniz. Casus yazılım ile toplam arama sayısının yanı sıra arama saatlerini, arama sürelerini ve eğer cihazda kayıtlılarsa kişi isimlerini takip edebilirsiniz.

Ancak mSpy’ın çağrı görüntüleme özelliği elbette ki yalnızca bunlarla sınırlı değil. Buna göre ihtiyaç duymanız halinde belirli numaralar ya da kişilerden gelen bütün aramaları hedef cihaza fiziksel erişim sağlamadan kontrol panelinizden engelleyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra örneğin çocuğunuzun gece 12 ile sabah 8 arasında kimseye arama yapmasını istemiyorsanız bunu da kontrol panelinizden ayarlayabilir ve bu sayede onu kontrol altında tutabilirsiniz.

 • Metin Mesajları Takibi

mSpy ile hedef cihaza gelen ve hedef cihazdan giden bütün kısa mesajları izleyebilirsiniz. Kontrol panelinizden kısa mesaj ayrıntılarını, mesajın gönderilme saatini, kimden geldiğini ya da kime gittiğini ve mesajın içeriğini öğrenebilirsiniz.

mSpy metin mesajları takibi özelliği sayesinde hedef cihaz sahibi cep telefonundan kısa mesajları silse dahi onları kontrol panelinizde görmeye devam edeceğinizi de söyleyebiliriz.

 • E-Posta Takibi

Günümüzde kısa mesajlar kadar e-maillerde özellikle çocuklar için büyük tehlike arz edebiliyor. mSpy ile hedef cihaza gelen ve hedef cihazdan giden bütün e-postaları görüntüleyebilir ve kontrol panelinizde söz konusu e-postaları kişi, tarih ve posta içeriği gibi en ince ayrıntılara kadar inceleyebilirsiniz.

Çağrı takibi ve kısa mesaj takibi özelliğiyle birebir aynı şekilde çalışan mSpy e-posta takibi ile hedef cihazın e-postalarını gizlice takip etmenin keyfini sürebilirsiniz.

 • Kişi Listesi ve Takvim Takibi

mSpy kontrol panelinizden hedef cihazda kayıtlı olan tüm kişileri, isim, telefon numarası, e-posta adresi ve hatta varsa adres bilgileri ile birlikte görebilirsiniz.

mSpy ile ayrıca hedef cihazın takvimine ve yapılacaklar listesine erişebilirsiniz. Bu sayede cihaz sahibinin gelecekle ilgili planlarını, gitmeyi düşündüğü buluşmaları ve özel randevularını anlık olarak izleme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

 • GPS Konum Takibi

mSpy uygulamasının bir diğer güçlü özelliğinin de GPS konum takibi olduğunu söylemek mümkün. Buna göre hedef cihazda yerleşik olan GPS sistemini kullanarak cihaz sahibinin o an nerede olduğunu tespit edebilirsiniz.

GPS konum takibi ile hedef cihazın birden fazla kez bulunduğu konumların neler olduklarını da öğrenebilirsiniz.

mSpy’da ayrıca GPS sinyalleri alamadığınızda dahi cep telefonunun Wi-Fİ’sini kullanarak cihazın yerini tespit etmeye devam edebilirsiniz.

 • Coğrafi Sınırlama

mSpy’ın coğrafi sınırlama özelliği ile hedef cihaz için sınırlı bölgeler belirleyebilirsiniz. Bu sayede hedef cihazın belirlediğiniz bölgelere girmesi halinde ne zaman girdiği ve ne kadar süre sınırlı bölgede kaldığı gibi ayrıntılı bilgilere yine kontrol paneliniz üzerinden erişebilirsiniz.

Özellikle ebeveynler için oldukça önemli bir özellik olan coğrafi sınırlama ile hedef cihazda güvenli bir bölge oluşturabilir ve cihaz sahibinin güvenli bölgeden çıkması halinde telefonunuza gelecek olan bildirimler ile anında haberdar olabilirsiniz. Kısacası mSpy’ın coğrafi sınırlama özelliğinin iç huzurunuz için en iyi seçenek olacağını rahatlıkla dile getirebiliriz.

 • Sosyal Medya Takibi

Kısa mesajların artık yeterli gelmediği günümüzde sosyal medya uygulamalarının popülerliğinin farkında olan mSpy, size sosyal medya takibi özelliğini de sunuyor. Bu sayede hedef cihaz üzerinden dünyaca ünlü sosyal medya uygulamalarında gerçekleştirilen her türlü veri trafiğini anlık olarak mSpy kontrol panelinizden takip edebilirsiniz.

Şu an için mSpy ile takip edebileceğiniz sosyal medya uygulamalarının ise aşağıdaki gibi olduğunu söyleyebiliriz:

 1. Skype
 2. WhatsApp
 3. iMessage
 4. Viber
 5. Snapchat
 6. Line
 7. Telegram
 8. Tinder
 9. Google Hangouts
 • Yüklü Uygulama Takibi

mSpy size hedef cihazda yüklü olan tüm uygulamaları kontrol paneli üzerinden görme imkanı sunuyor. Bu sayede siz de kontrol paneli üzerinden hedef cihazda engellemek istediğiniz uygulamaları kolaylıkla seçebilirsiniz. Cihaz sahibi yeni uygulamalar eklediği zamansa eklenen yeni içerikleri yine kontrol paneliniz üzerinden güncellenmiş halleriyle görüntüleyebilirsiniz.

mSpy yüklü uygulama takibi ile hedef cihaz sahibinin kendisine ya da cihazına zararlı olabilecek uygulamalara erişip erişmediğini kontrol edebilirsiniz.

 • Keylogger

mSpy keylogger özelliği ile hedef cihazda yapılan tüm tuşlamaları takip edebilirsiniz. Bu sayede hedef cihazdan yazılan her bir harfi ya da rakamı eksiksiz şekilde öğrenebilirsiniz.

Keylogger özelliğinin size hedef cihazdan girilen kullanıcı adlarını, şifreleri ve tehlikeli kelimeleri öğrenme konusunda büyük kolaylıklar sağlayacağını söyleyebiliriz.

 • Anahtar Kelime Uyarısı

mSpy’ın en çok beğenilen özelliklerinden birisinin anahtar kelime uyarı özelliği olduğunu dile getirmek mümkün. Zira bu özellik sayesinde daha önceden belirlediğiniz bir anahtar kelimenin hedef cihazda kullanılması halinde bildirim alabilirsiniz.

Anahtar kelime uyarı özelliğini en çok da uyuşturucu, seks, alkol, porno ve benzeri riskli durumlara karşı sevdiklerinizi koruma amacıyla kullanabilirsiniz.

 • Medya İçeriğini Görüntüleme

mSpy size hedef cihazdan çekilen bütün fotoğraflara ve videolara erişim imkanı sağlıyor. Bu özelliği kullanırken her fotoğraf ya da videonun kayıt edilme tarihini de öğrenebilirsiniz.

Medya içeriklerini görüntülerken resimleri küçük resim şeklinde ya da orijinal boyutlarıyla inceleyebilirsiniz. Hedef cihazda çekilen videolar ise kesintisiz şekilde izlenebilecektir.

mSpy Nasıl Alınır?

mSpy’ı satın almak oldukça kolaydır. Tek yapmanız gereken, burada yer alan satın alma linkine gitmek ve sizin için en ideal olan abonelik paketini seçmektir.

mSpy Uyumluluk Bilgisi

mSpy‘ın üstün özelliklerine hayran kaldıysanız bu casus yazılım devini satın almadan önce dikkat etmeniz gereken son konu, mSpy’ın hedef cihaz ile uyumlu olup olmadığıdır. Bunun için de burada yer alan uyumlu cihazlar listesini gözden geçirmenizi tavsiye ederiz.

Genel anlamda mSpy’ın uyumlu olduğu cihazların ise aşağıdaki gibi olduğunu söyleyebiliriz:

 • iOS işletim sistemine sahip olan cihazlar
 • Android işletim sistemine sahip olan cihazlar
 • Mac bilgisayarlar
 • Windows tabanlı bilgisayarlar

mSpy Ücretleri ve Abonelik Paketleri

Casus yazılım mSpy’ı beğenmeniz durumunda satın alabileceğiniz birden fazla abonelik paketinin varlığından bahsedebiliriz. Aylık, 3 aylık ya da yıllık abonelikler üzerinden satın alabileceğiniz mSpy abonelik paketleri, barındırdıkları özelliklere göre de basic ve premium gibi farklı isimlerle adlandırılıyor.

Buna göre an itibariyle en güncel mSpy abonelik paketlerini öğrenmek için burada yer alan resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

mSpy Müşteri Hizmetleri

Casus yazılım mspy size 7 gün 24 saat e-posta ve canlı destek üzerinden müşteri temsilcileri ile iletişime geçme imkanlarını sağlıyor. Bu sayede ürünü satın alma, kurulum ya da kurulum sonrası ile ilgili herhangi bir desteğe ihtiyaç duymanız halinde her biri alanında son derece tecrübeli olan mSpy teknik destek ekibinden yardım alabilirsiniz.

Ortalama 30 dakikada cevaplanan mSpy e-posta destek servisinin yanı sıra canlı destek bölümünde anlık olarak müşteri temsilcileri ile sohbet etme olanaklarının da mSpy’ın bugünkü başarısında önemli bir etken olduğunu söyleyebiliriz.

mSpy Kurulumu

mSpy kurulumu, satın aldığınız pakete ve hedef cihazın türüne göre değişkenlik gösteriyor. Bu nedenle en doğru kurulum yönergeleri için burada yer alan teknik destek ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.

Oldukça kısa süren kurulum işlemlerinin ardından da hedef cihazı anında izlemeye başlayabilirsiniz.

mSpy Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde size mSpy hakkında en çok merak edilen soruları kısaca yanıtlayacağız. Bu sayede mSpy’ın sizin için doğru bir casus yazılım olup olmadığını rahatlıkla anlayabileceksiniz.

mSpy Güvenilir mi?

Evet, casus yazılım mSpy tamamen güvenilirdir. Bu bağlamda farklı mSpy sürümleri, farklı kurulum yöntemleri gerektirse de hiçbir mSpy versiyonunun hedef cihaza zarar vermeyeceğini ve gerektiğinde sorunsuz şekilde kaldırılabileceğini söyleyebiliriz.

mSpy Dünyanın Her Yerinde Çalışır mı?

Evet, hedef cihaz internete bağlı olduğu sürece mSpy dünyanın herhangi bir yerinde rahatlıkla çalışabiliyor. Ancak cihaz her kapatıldığında ya da kapsama alanı dışında kaldığında gecikmeler yaşayacağınızı da aklınızda bulundurmanız gerekir.

mSpy Kullanmak Yasal mı?

Evet, mSpy’ı kullanmak son derece yasaldır. Ancak bu aşamada size birkaç uyarıda bulunmamız gerekiyor. Zira özellikle bir işverenseniz ve çalışanlarınıza şirket tarafından sağlanan bir cep telefonu ya da bilgisayarı izlemek istiyorsanız bu konuda onları önceden bilgilendirmenizin daha etik olacağını söyleyebiliriz.

Fakat konu çocuğunuzu ya da olası bir aldatma durumunda eşinizi takip etmek için mSpy’ı kullanmaya geldiğinde bu aşamada onları bilgilendirmek ya da bilgilendirmemek tamamen sizin inisiyatifinize kalıyor. Ancak biz yine de bulunduğunuz ülkenin bu konudaki yasaları konusunda daha detaylı bilgi alabilmeniz için bir hukuk danışmanından destek almanızı tavsiye edebiliriz.

mSpy’ın Yüklendiğinden Cihaz Sahibinin Haberi Olur mu?

Casus yazılım mSpy’ı hedef cihaza yüklediğiniz zaman cihaz sahibinin bundan hiçbir şekilde haberi olmuyor. mSpy‘da ayrıca muhteşem bir özellik olan iCloud bulut takibi özelliğinden de yararlanabilir ve hedef cihaza fiziksel olarak erişmeden çevrimiçi iCloud hesabında yedeklenen bütün kullanıcı aktivitelerini görebilirsiniz.

Ancak mSpy’ın bu eşsiz özelliğini kullanmanıza rağmen hedef cihazın iCloud hesabındaki bilgiler size yeterli gelmiyorsa mSpy’ı tam olarak kurmak için hedef cihaza fiziksel olarak ulaşmanız gerekeceğini de bilmeniz gerekir.

mSpy Birden Fazla Cihazı İzleyebilir mi?

mSpy’da tek bir abonelik paketi ile yalnızca bir hedef cihazı izleyebilirsiniz. Ancak mSpy size kolay kurulum ve kaldırma işlemleri ile hedef cihazlar arasında değişim yapma imkanlarını da sunuyor. Yani birbirinden farklı cihazlara mSpy yazılımını yükledikten sonra kontrol paneliniz üzerinden hedef cihazların birinden diğerine geçiş yapabilirsiniz. Bu özellik sayesinde birkaç çocuğu ya da birkaç farklı çalışanı arka arkaya izleyebilirsiniz.

mSpy Kontrol Panelindeki Veriler Ne Kadar Sıklıkla Güncellenir?

mSpy kurulumunu yaparken casus yazılımın hedef cihazdan alınan verileri hangi sıklıkla güncelleyeceğine siz karar veriyorsunuz. Bu ayarlamaları da isteğinize göre 10 dakikalık aralıklarla ya da günde 1 kez olacak şekilde yapabilirsiniz. Ancak bu aşamada güncelleme sıklığını ne kadar çok yaparsanız hedef cihazın pil ömründen o kadar yiyeceğinizi aklınızdan çıkarmamanızda da fayda var.

mSpy Nasıl Kaldırılır?

mSpy’ı kaldırmak oldukça basittir. Buna göre en az kurulum aşaması kadar hızlı şekilde silinebilen casus yazılımı hedef cihazdan silmek istiyorsanız iOS cihazlar için,

Cydia > İndirilenler > IphoneInternalService > Düzenle > Kaldır

Ve Android cihazlar için de,

Telefon Ayarları > Güvenlik > Cihaz Yöneticisi > Servisleri Güncelle > Devre Dışı Bırak > Ayarlara Geri Dönüş > Uygulamalar > Servisleri Güncelle > Kaldır

Yönergelerini takip etmeniz halinde mSpy’ı hedef cihazdan kalıcı olarak kaldırabilirsiniz.

Özetle, ayrıntılı incelememizden de gördüğünüz üzere mSpy, hem gelişmiş özellikleri hem de kolay kurulum ve kaldırma işlemleri nedeniyle son yılların en ünlü casus yazılımları arasında ilk sırada yer almayı hak ediyor.

Evet, belki FlexiSpy çağrı dinleme ve ortam dinleme gibi özellikleri ile mSpy’ın önüne geçmeyi bir nebze olsun başarabiliyor ancak maddi açıdan baktığımız zaman da mSpy’ın halen çocuğunuz, eşiniz ya da çalışanlarınız için en ideal casus telefon takip uygulaması olduğunu gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Yorum yapın