En İyi 3 SMS Takip Programı

Çocuklarınız sık sık cep telefonu ekranlarını sizden kaçırdıkları için endişeleniyor musunuz? Ya da onların kimlere ne konuda mesaj attıklarını bilmek ister miydiniz? Çalışanlarınız SMS mesajlarını işten kaçmanın bir yolu olarak mı kullanıyor? Ya da belki de en gizli verilerinizi rakip firmanın çalışanlarına ilettiklerine mi inanıyorsunuz?

Sebebiniz her ne olursa olsun günümüzün gelişen teknolojisinin cep telefonlarında SMS takibi yapılmasını zorunlu hale getirdiği bir gerçek.

İşte tam da bu aşamada devreye giren casus SMS takip programları da size ihtiyacınız olan her şeyi sunuyor.

Hedeflediğiniz cep telefonuna gelen ve cep telefonundan başka kişilere gönderilen tüm mesajları detaylı bir şekilde size gösteren söz konusu casus SMS takip uygulamaları aynı zamanda daha farklı pek çok özelliği de bünyelerinde barındırıyor.

O halde gelin son yılların en iyi 3 SMS takip programını ayrı başlıklar altında inceleyelim ve hangi casus yazılımın sizin için en ideal casus SMS takip programı olacağına birlikte karar verelim.

En İyi SMS Takip Programları

MSpy

Gelişen teknolojinin bize bir armağanı olan casus yazılım mSpy, an itibariyle dünyanın en çok tercih edilen casus SMS takip programı unvanını elinde bulunduruyor. Hedef cihazlara hızlı bir şekilde kurulabilen yazılım kurulduğu cihazdaki bütün SMS sohbetleri hakkında her türlü detayı da gözünüzün önüne seriyor. Casus yazılımı kontrol etmek içinse sadece kontrol panelinize giriş yapmanız yeterli oluyor ve burada mSpy size hedef cihazın bütün SMS aktivitelerini en ince ayrıntısına kadar gösteriyor.

Ancak elbette ki casus uygulama mSpy’ın üstün özellikleri yalnızca SMS takibinden ibaret değil. İşte mSpy’ı diğer casus yazılımlardan ayıran en önemli özellikleri!

Çağrı Yönetimi

MSpy, hedef cihaza gelen ya da hedef cihazdan giden tüm aramalara erişmenizi sağlıyor. Buna ek olarak, yapılan tüm aramaların süresini, zamanını ve kimlerle yapıldıklarını da yine casus yazılım ile kolaylıkla takip edebiliyorsunuz.

E-mail Takibi

MSpy’ın e-posta takibi özelliği, hedef cihazın e-maillerine sınırsız ulaşım imkanları veriyor. Böylelikle hedef cihaz sahibinin kimlerle hangi konularda mailleştiğini ve çok daha fazlasını tarih, saat ve kişi bilgileri ile birlikte kolaylıkla görüntüleyebiliyorsunuz.

MSpy’ın bu özelliğinin işverenlerinin şirket içerisindeki mailleşmelerini detaylı olarak takip etmek isteyen işverenler tarafından oldukça sık tercih edildiğini de ek olarak belirtebiliriz.

GPS Konum Takibi

Casus yazılım mSpy size hedef cihazın bulunduğu konumu doğru ve detaylı bir şekilde veriyor. Çocuklarınızın okuldan eve dönüşünü anlık olarak takip edebileceğiniz bu özelliği ayrıca eşinizin nerede olduğuyla alakalı şüpheye düştüğünüz durumlarda da kullanabilirsiniz.

Bu özelliğin en çok da küçük çocukları dışarıdayken onların güvende olduklarından emin olmak isteyen ebeveynler tarafından tercih edildiğini dile getirebiliriz.

Coğrafi Sınırlama

MSpy’ın coğrafi sınırlama özelliği ile hedef cihaz için sınırları olan bir bölge belirleyebilir ve hedef cihaz sahibi belirlediğiniz bölge sınırlarını geçtiğinde bildirim alabilirsiniz. Cep telefonu ya da mail üzerinden alabileceğiniz bu bildirimler ile çocuğunuzun, eşinizin, çalışanlarınızın ya da takip etmekte olduğunuz farklı bir kişinin anlık hareketlerinden haberdar olabilirsiniz.

Takvim ve Adres Defteri Takibi

Casus uygulama mSpy ile hedef cihaz sahibinin takvimine erişim sağlayabilir ve gelecekle ilgili tüm planlarını tarih, saat ve içerik gibi detaylarıyla birlikte öğrenebilirsiniz. Casus yazılımın adres defteri takibi ise hedef cihaz sahibinin kişi listesindeki adres ve telefon numaralarına oturduğunuz yerden erişiminizi sağlayacaktır.

Sosyal Medya Takibi

MSpy casus yazılımı ile hedef cihazın sosyal medya uygulamalarında gerçekleştirdiği tüm aktiviteleri anlık olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu sayede Snapchat, Facebook, Tinder ve Instagram gibi sosyal medya kanallarını cihaz sahibinin hangi amaçlarla kullandığını rahatlıkla tespit edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere farklı birçok özelliği size sunan casus SMS takip programı mSpy’ın en önemli artısının ise tamamen görünmez şekilde çalışması olduğunu söyleyebiliriz. Yani hedef cihazı mSpy’a kurmanız halinde cihaz sahibi tarafından hiçbir şekilde fark edilmeden onu özgürce takip edebilirsiniz.

FlexiSpy

MSpy’dan sonra en iyi 3 casus SMS takip programı listesinde bulunan bir başka uygulamanın ise FlexiSpy olduğunu dile getirebiliriz.

Diğer pek çok casus yazılıma göre daha kapsamlı bir takip ve raporlama özelliği sunan FlexiSpy, hedef cihaza gelen ve giden SMS’lerin kayıtlarını tutmak dışında daha farklı birçok önemli özelliği de bünyesinde barındırıyor.

Buna göre en iyi 3 casus SMS takip programı içerisinde yer alan FlexiSpy’ın en iyi özellikleri hakkında daha fazla bilgi arıyorsanız aşağıda yer alan fonksiyonel FlexiSpy özelliklerini gözden geçirebilirsiniz.

Çağrı Takibi

FlexiSpy ile hedef cihaza gelen ve hedef cihazdan giden tüm çağrıları, çağrı zamanı, konuşma süresi ve kişi gibi bilgilerle birlikte kontrol panelinizden takip edebilirsiniz. Bu sayede hedef cihaz sahibinin gün içerisinde iletişime geçtiği kişilerin kimler olduklarını öğrenebilirsiniz.

Web Sitesi Takibi

FlexiSpy sayesinde hedef cihazın anlık olarak ziyaret ettiği bütün web adreslerini görüntüleyebilirsiniz. En çok ziyaret edilen web sitelerini kayıt altında tutabilir ve dilediğiniz her an kontrol panelinize giriş yaparak birkaç tıklama ile söz konusu kayıtları takip edebilirsiniz.

Fotoğraf ve Video Takibi

Casus yazlım FlexiSpy’ın en önemli özelliklerinden başka bir tanesi de size fotoğraf ve video takibi sunmasıdır. Yani hedef cihazda çekilen tüm fotoğraf ve video galerilerine istediğiniz her an hızlı bir şekilde erişim sağlayabilir ve bu sayede hedef cihaz sahibinin galerisindeki tüm medya içeriklerini keşfedebilirsiniz.

FlexiSpy size ayrıca hedef cihaza kurulmadan önceki fotoğraf galerilerini de gösteriyor. Bu sayede hedef cihaz sahibinin casus yazılımdan önce cep telefonunun hafızasında sakladığı bütün fotoğrafları da eksiksiz şekilde görebilirsiniz.

Sosyal Medya Takibi

FlexiSpy aynı casus yazılım mSpy gibi farklı pek çok sosyal medya mecrasını sorunsuz şekilde izleme olanaklarını size sunuyor. Bu sayede Skype, Facebook ve WhatsApp gibi birçok popüler sosyal medya platformunda hedef cihaz sahibinin gerçekleştirdiği tüm mesajlaşmaları, video ve fotoğraf gönderilerini ya da WhatsApp aramaları gibi uygulama çağrılarını düzenli olarak kontrol panelinizden takip edebilirsiniz.

Keylogger

FlexiSpy size hedef cihazda tuşlanan tüm harf ve sayıları bir rapor halinde sunuyor. Tam anlamıyla bir keylogger gibi çalışan casus yazılım bu sayede hedef cihaz sahibinin cep telefonundan girilen her şeye erişmenizi sağlıyor.

FlexiSpy’ın keylogger özelliği en çok da kullanıcı adı ve şifrelere kolaylıkla erişmenizi mümkün kılıyor.

GPS İzleme

Casus yazılım FlexiSpy ile hedef cihaz sahibinin bulunduğu konumu anlık olarak öğrenebilirsiniz. Cep telefonunun internet bağlantısını kullanarak size konum bilgilerini ileten FlexiSpy’ın bunu yaparken hiçbir şekilde fark edilmemesi ile övgülerinizi hak ettiğini de söyleyebiliriz.

Anahtar Kelime Uyarıcı

FlexiSpy’da bazı kelimeleri anahtar kelime olarak belirleyebilirsiniz. Hedef cihaz sahibinin cihazında bu kelimeleri kullanması halinde de e-mail ya da SMS ile bu konudan haberdar olabilirsiniz. Bu sayede cinsellik, uyuşturucu ve benzeri birçok riskli duruma karşı çocuğunuzu, eşinizi ya da çalışanlarınızı takip etme imkanlarına sahip olabilirsiniz.

Ekran Görüntüsü Çekme

Casus yazılım FlexiSpy ile hedef cihazın ekranından anlık olarak görüntü çekebilirsiniz. Bu sayede hedef cihazın yakınında olmasanız da cihaz sahibinin o an cep telefonunda yaptığı her aktiviteyi ekran görüntüsü alarak takip edebilirsiniz.

Gördüğünüz üzere mSpy’a benzer birçok özelliği ile FlexiSpy’ın da en iyi 3 casus SMS takip programı arasında yer aldığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Hoverwatch

Birbirinden kaliteli ve piyasanın en iyi 3 casus SMS takip programından söz ederken sıra geldi son sıraya. Buna göre en iyi casus uygulamalar listesinin sonuncu sırasını günden güne büyüyen müşteri kitlesi ile Hoverwatch’ın alıyor.

Son derece kaliteli casus yazılım özellikleri ile dikkat çeken yazılımın ayrıca cazip fiyatlandırmaları nedeniyle de beğeninizi kazanacağına emin olabilirsiniz. Peki, Hoverwatch’ın en önemli özellikleri neler mi?

Gelin, birlikte incelemeye devam edelim.

Kişi Listesi Görüntüleme

Hoverwatch’ın özellikleri arasında ilk sırada hedef cihazın kişi listesini görüntüleme özelliğinden bahsedebiliriz. Buna göre casus yazılım Hoverwatch ile hedef cihazda kayıtlı olan tüm kişi listesine, isim, telefon numarası ve adres bilgileri gibi detaylarıyla erişebilirsiniz.

SIM Kart Değişim Uyarısı

Hoverwatch ile hedef cihazın SIM kartı değiştirildiği anda anlık olarak bildirim alabilirsiniz. Bu sayede hedef cihaz çalındığında ve SIM kartı değiştirildiğinde yeni takılan SIM kartın hücre ağı bilgisi gibi birçok önemli verisine detaylı şekilde erişerek cihazın bulunmasını sağlayabilirsiniz.

Kamera İzleme

Hoverwatch ile hedef cihazın kamerasını aktif hale getirebilir ve bulunduğu yerden ekran görüntüsü alabilirsiniz. Bu sayede hedef cihaz sahibinin o an bulunduğu yeri anlık olarak tespit edebilir ve nerede olduğu konusunda tedirgin olmaktan kurtulabilirsiniz.

Takvim Takibi

Casus yazılım Hoverwatch ile hedef cihazda yer alan bütün takvim kayıtlarına erişim sağlayabilirsiniz. Takvime kaydedilen planları ve randevuları görüntüleyebilir ve bu şekilde hedef cihaz sahibinin gelecekte yapmayı planladığı her şeyi ondan habersiz öğrenebilirsiniz.

İnternet Geçmişi Görüntüleme

Hoverwatch ile hedef cihazın tüm internet geçmişini eksiksiz şekilde görüntüleyebilirsiniz. Hedef cihaz sahibinin cep telefonunda kayıtlı olan tarama geçmişini izleyerek de kendisine ya da cep telefonuna zarar vermesi muhtemel olan web sitelerine girip girmediğinden emin olabilirsiniz.

GPS Konum İzleme

Hoverwatch size hedef cihazın yerini internet bağlantısının olduğu her an belirleme olanaklarını sunuyor. Bu sayede çocuğunuzun dışarıdayken nerelere gittiğini anlık olarak öğrenebilir ya da eşinizin gerçekten söylediği adreste olup olmadığına gözlerinizle tanıklık edebilirsiniz.

Çağrı Kaydetme

Casus yazılım Hoverwatch ile hedef cihaza gelen ve hedef cihazdan giden bütün aramaları kayıt altına alabilir ve dilediğiniz zaman onları dinleyebilirsiniz. Çağrı kaydetme özelliğini hedef cihaz sahibinin kimlerle neler konuştuğunu öğrenmek için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Sosyal Ağ Takibi

Hoverwatch’ı aynı mSpy ve FlexiSpy gibi iyi bir sosyal ağ izleyicisi olarak da tanımlayabiliriz. WhatsApp’ta, Facebook’ta ve daha farklı birçok sosyal ağ uygulamasında sorunsuz şekilde çalışan Hoverwatch ile hedef cihazın sosyal medya aktivitelerini gizlice takip edebilirsiniz.

Sosyal ağ takibi ile hedef cihazın sosyal medyada paylaştığı tüm resim ve videoları da eksiksiz şekilde görüntüleyebilirsiniz.

An itibariyle piyasada yer alan en iyi 3 casus SMS takip programı ile ilgili söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Söz konusu 3 casus uygulamanın da kendilerine göre avantajlı özellikleri ve hangisini seçeceğiniz ise tamamen size kalıyor. Biz yine de ufak bir yardım olması adına üç casus yazılımın da resmi web sitelerini paylaşalım.

MSpy

FlexiSpy

Hoverwatch

Peki, şimdi ne mi yapacaksınız?

Verdiğimiz web sitelerine girin, her yazılımın özelliklerini detaylıca inceleyin ve sizin için en uygun ödeme planına sahip olan casus uygulamayı seçerek hedeflediğiniz kişileri hiçbir şekilde fark edilmeden takip etmenin keyfini sürmeye başlayın!

Yorum yapın